Zkuste nyní zdarma nejvíce přehlížené RPG roku

Zkuste nyní zdarma nejvíce přehlížené RPG roku

Jednou z největších novinek v RPG žánru, která se letos dostala pod radar většiny hráčů, je nyní k dispozici ke stažení a vyzkoušení zcela zdarma. Hra Banishers: Ghosts of New Eden, která kombinuje prvky her jako je God of War, The Witcher 3 nebo Death Stranding, obdržela nadšené recenze na Steamu i od herního webu PCGamesN. Přestože zaujala mnoho hráčů, její hráčská základna se zdá být poměrně malá – méně než 4000 hráčů.

V únoru se objevilo mnoho skvělých her, jako je Helldivers 2, finální verze Last Epoch nebo monumentální Balatro. S takovým množstvím nových titulů není divu, že Banishers byla přehlédnuta. Avšak tento RPG si zaslouží více pozornosti. Naštěstí nyní máte možnost si ji vyzkoušet za nulovou cenu.

Hra nabízí fascinující fantasy dobrodružství s bohatým příběhem a náročným gameplayem, který vás pohltí na mnoho hodin. Pokud máte rádi hry s dobře rozpracovanými postavami a boji plnými akce, Banishers: Ghosts of New Eden je pro vás to pravé.

Pro stažení demo verze a bližší informace navštivte oficiální stránku PCGamesN zde.

Pokud se zajímáte o recenzi, dovednosti či bosse této hry, nezapomeňte navštívit další články na stránce Banishers review, Banishers skills, Banishers bosses.

FAQ o hře Banishers: Ghosts of New Eden:
1. Jak dlouhá je hrací doba demo verze?
2. Kdy je plánovaný release plné verze hry?
3. Jaké nové funkce a obsah budou přidány do plné verze hry?

Nenechte si ujít tuto skvělou přehlídku a vyzkoušejte si Banishers: Ghosts of New Eden ještě dnes!

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/banishers-ghosts-of-new-eden/demo