Tento rok dorazí Dark Pictures: The Devil in Me

Je to pár měsíců od doby, kdy vyšla hra The Dark Pictures Anthology: House of Ashes, ale vypadá to, že již známé další díl této série, která má opět vyjít v říjnu. Příběh se bude pravděpodobně točit okolo démonickém ovlivnění nebo Suzi Quatro.

The Dark Pictures: Anthology Man of Medan se odehrával na lodi, kde řádil nebezpečný mlázen. Poté dorazil druhý díl House of Ashes, který byl opět nebezpeční a odehrával se s partou studentů a profesora. Nebezpečí číhalo na každém kroku.

Vypadá to, že další díl bude strašidelnější a bude tady vládnout démon. Nový název byl totiž registrován v červnu 28. a je registrován pro logo s kompasem, sklo, kosti. Vypadá to, že budete zatáhnuti do vyšetřování, prozkoumávání a hlavně se ocitnete na pokraji smrti.

Již si někdo mohl i tuto hru zahrát a to v květnu tohoto roku. Hovoří se tedy o tom, že je zde část vojáků a CIA agentů, kteří jsou pod chrámem Sumerian a je těžké odhadnout, kdo je kořenem toho všeho. Není toho moc k vědění, takže si musíme počkat na nějaké serióznější informace.